В разделе: Архив газеты "Бульвар Гордона" Об издании Авторы Подписка
Жизнь замечательных людей

Кузьма Скрябин копит деньги на новый автобус

Анна ШЕСТАК. «Бульвар Гордона» 30 Июля, 2010 00:00
Анна ШЕСТАК
- Спостерiгаю парадоксальну ситуацiю: нашi з Бебешком «Пающiє труси» пройшли вiдбiр на «Нову хвилю»! Тож я збираюся, пакую футболки, диски, велосипеди в машину, аби їхати в Юрмалу i там усе це продавати. Крiм велосипедiв, звичайно: вони потрiбнi, щоб їздити вiд готелю до концертного майданчику. Щойно дзвонили дiвчата (вони вже кiлька днiв на узбережжi Балтiйського моря, але не засмагають, а готуються).

У Юрмалi дiвчат називають санiтарами шоу-бiзнесу, кажуть, що «Пающiє труси» - «женский «Сектор Газа». Але ми не ставимо за мету перемогти: я реалiст. Це Бебешко у нас оптимiст, вiн вважає, що цього року на «Новiй хвилi» буде бенефiс «Трусiв» - вiзьмемо усi премiї. I Гран-прi, i зiрку Алли Пугачової, i приз Iгоря Крутого... Хоча хто знає? Я i в те, що дiвчата прорвуться на конкурс, не дуже вiрив, i що стануть вiдомими за межами України...

Популярнiсть «Труси» здобули не завдяки розкрутцi: в Українi їхнi клiпи показує тiльки «М1». Проте на ю-тюбi «Пластического хирурга» скачали 900 тисяч разiв! Думаю, це найлiпший показник, бо люди не будуть скачувати те, що їм не подобається. Групу почали запрошувати на гастролi - в Самару, Санкт-Петербург, Челябiнськ... Дiвчата виступають у московських клубах - на вечiрках «В жопу гламур!».

На «Нову хвилю» вони привезли новий сингл - «Фабрика звезд». Вiн про «Фабрики зiрок», де з обдарованих дiтей, творчих особистостей лiплять щось абсолютно незрозумiле i безстатеве. Буратiно, одне слово.

Я був не проти, аби «Труси» заспiвали її на конкурсi, але Крутой наполiг, щоб виконували вже вiдому пiсню «Пластический хирург». Ну нiчого, у нас ще є «Розпрягайте, хлопцi, коней» з переробленим текстом («Копав-копав криниченьку у вишневому саду i прорив вiн газопровiд аж iз Києва в Москву...»). Думаю, буде не гiрше.

А зi «Скрябiним» теж їжджу - у нас стабiльно 100-130 концертiв щороку. Нещодавно подолали сiм тисяч кiлометрiв, угробили автобус, тепер маємо спiльну мету - зiбрати грошi на новий.

Що ще нового? Я нарештi здiйснив свою дитячу мрiю - з'їздив на Пiвнiчний Полюс. Розказати, що вiдчув, неможливо - розумiєш, то є дно свiту! Там так страшно, що аж гарно. У вереснi хочу до Iсландiї потрапити - розберуся з тим вулканом, який нам усi плани попсував. Сподiваюся, мої допоможуть - люблю подорожувати з родиною. У нас так: куди тато, туди всi...Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Комментарии
1000 символов осталось